درباره ما

درباره ما

پیشتاز حساب یک میان بر برای صرفه جویی در وقت و هزینه‌های شما

چشم انداز پیشتاز حساب در راستای آسودگی مشتریان و عزیزان فعال در  حوزه‌ی کسب و کار ( شرکت‌های تجاری، کارگاه‌‌های صنعتی وتولیدی، شرکت‌های خدماتی، موسسات آموزشی، استارتاپ‌‌ها و فروشگاها) خدمات حسابداری و مالی، خدمات مالیاتی، خدمات حسابرسی، خدمات اداری و پرسنلی و ثبتی ارئه کند.
ما توانستیم با مشاوره تخصصی و ارئه خدمات تضمینی به مشتریان تا پایان هر دوره مالی، حداکثر رضایتمندی را کسب نماییم.
منصفانه‌ترین قیمت را با بهترین خدمات و کیفیت در پاسخگویی و پیگیری امور مالی و ثبتی از ما بخواهید.

ارائه نقشه راه در هنگام قرارداد
مشاوره تخصصی
مسئولیت پذیری
قیمت منصفانه

برای پرسیدن هر سوالی تماس بگیرید 09355958369

about us pishtazhesab

آیا تمایل دارید پیشتاز حساب را بیشر بشناسید؟ فقط بروشور را دانلود کنید…

بخشی از خدمات ما

ما با ارائه خدمات به روز در کنار شما خواهیم بود.

مشکلات دیگر مانع کسب و کار شما نخواهند شد، هر حق مالیاتی که به طور قانونی متعلق به شما باشد را با وکیل اختصاصی در دست داریم. کارشناس امور مالیاتی ما به هیچ وجه متوقف نخواهد شد، شما حقوق مالیاتی خود را به صورت کامل به دست می‌آورید. برون سپاری مالی و حسابداری سازمان‌ها را قادر خواهد ساخت تا منابع مالی خود را در راستای دیگر مسائل صرف کنند. در حالی که کاهش هزینه‌ها بزرگترین دلیل برون سپاری امور حسابداری و مالیاتی شما است، نباید کیفیت را در این روند فراموش کنید.

خدمات حسابداری

ارائه کلیه خدمات حسابداری توسط تیم مجرب پیشتاز حساب برای کسب و کاها، شامل: تهیه ترازنامه، تجزیه و تحلیل، کنترل حساب‌ها، تهیه دفاتر قانونی، مشاوره حسابداری و حسابرسی،...

خدمات مالیاتی

ارائه خدمات مالیاتی زیر نظر وکلای مالیاتی متخصص شامل مواردی همچون: ارائه راهکارهای مالیاتی جهت کم کردن مالیات، ارسال اظهارنامه مالیات اشخاص ثالث، ارسال اظهارنامه مالیات اشخاص حقوقی،..

ثبت شرکت

خدمات ثبت شرکت ما مسیری است برای آغاز راه. پیشتاز حساب کوتاهترین مسیر و بهترین خدمات و سرعت عمل را برای شما در نظر دارد اول راهنمایی و آموزش و ارائه راه حل بعد آغاز کسب و کار.

خدمات حسابرسی

خدمات خسابرسی، قبل از آنکه تهدیدات مالی به بحران تبدیل شوند آنها را شناسایی کنید. ارائه خدمات حسابرسی شامل: ارئه گزارشات حسابرسی داخلی، ارئه گزارشات عملیاتی،...

آموزش حسابداری

خدمات خسابرسی، قبل از آنکه تهدیدات مالی به بحران تبدیل شوند آنها را شناسایی کنید. ارائه خدمات حسابرسی شامل: ارئه گزارشات حسابرسی داخلی، ارئه گزارشات عملیاتی،...

نصب و راه اندازی سیستم حسابداری

جهت رفاه حال مشتریان عزیز سعی داریم مسیر شما را کوتاه کنیم. در این مسیر همکاران بخش انفورماتیک پیشتاز حساب مسئولیت راه اندازی سیستم حسابداری از تهیه سیستم‌ها تا راه اندازی آن را بر عهده میگیرند.

ویژگی پیشتاز حساب

رقابت ما در کیفیت ارئه خدمات و پشتیبانی 24 ساعته شما عزیزان است.

اغلب کسب و کارها بر اساس کمترین قیمت پیشنهادی از شرکت های خدمات مالی و حسابداری تصمیم گیری و انتخاب میکند، اما پایین‌ترین قیمت لزوما به معنای بهترین قیمت نیست، قیمت ارائه خدمات پایین می تواند به معنای کیفیت پایین باشد و کیفیت پایین قطعاً افزایش هزینه‌های مالیاتی، پرسنلی و عملیاتی را افزایش خواهد. 

0
تعداد مشتریان فعلی
0%
رضایت مشتریان
0
امور مالیاتی انجام شده
0
اعضای تیم